BORÇKA SOĞUK HAVA DEPOSU 0536 355 83 33

BORÇKA SOĞUK HAVA DEPOSU – SOĞUK ODA – SOĞUK DEPO İMALATI 0536 355 83 33

BORÇKA SOĞUK HAVA DEPOSU

Borçka’da İşletmenize Soğuk hava deposu – Soğuk Oda mı yaptıracaksınız? En uygun fiyata sıfır soğuk oda mı arıyorsunuz? En ekonomik fiyata soğuk hava deposu mu kurduracaksınız? En uygun fiyata nereden alırım diye mi düşünüyorsunuz? Endüstriyel Soğutma ekipmanlarını Türkiye’nin her yerinde araştırın en ucuz en ekonomik en sağlam ve garantili sıfır soğutma ürünlerini firmamız Akkar Endüstriyel Soğutma’da bulabilirsiniz?

Biz nasıl piyasaya göre en uygun fiyatı veriyoruz? Firmamızı arayın sizin işletmeniz içinde en gerekli ekipmanlara en uygun fiyat teklifini verelim. 

BORÇKA SOĞUK HAVA DEPOSU

SOĞUK HAVA DEPOSU EN UYGUN FİYAT

Soğuk Hava Deposuna mı ihtiyacınız var? İşinde profesyonel sağlam bir firma mı arıyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz. Firmamızı arayın, İşletmenize en uygun Soğuk Hava Deposunun projelendirilmesi en kısa zamanda yapılarak tarafınıza teklif halinde sunulacaktır. Türkiye geneline Soğuk Oda Satışlarımız mevcuttur. Dünyanın her yerinden müşterilerimiz var. Sizler de yüzlerce mutlu müşterimizden biri olmak istiyorsanız hemen firmamızı arayın.

Türkiye’de en uygun fiyata Soğuk Hava Odası alacağınız tek adres burası. Fiyatlarımızda oldukça iddialıyız. Arayın firmamızdan teklif alın.

Soğuk oda deposu projelendirilirken aşağıda ki değişkenler dikkate alınır:

  • Depoya konulacak ürünün ve ambalajın özellikleri,
  • Soğuk oda hava deposunun doldurulma şekli,
  • Evaporatörlerin lamel aralıkları ve yapıları,
  • Evaporatör fanlarının yerleştirilme şekilleri,
  • Evaporatör yüzey sıcaklığı ile oda sıcaklığı arasındaki fark,
  • Soğuk hava deposunun izolasyonu,
  • Soğuk hava deposundaki hava sirkülasyonu,
  • Kapıların açılma sıklığı.

BORÇKA SOĞUK HAVA DEPOSU

Hasat edilmiş meyve ve sebzeler uygun koşullarda depolanınca taze haldeki niteliklerini bir süre, önemli ölçüde korurlar. Uygun koşullar, sıcaklık ve bağıl nemin ayarlanması ile sağlanır. Her meyve ve sebzenin, en iyi şekilde depolanabildiği belli bir sıcaklık ve bağıl nem söz konusudur. Hatta, aynı meyve veya sebzenin optimum depo istekleri, çeşide ve yetiştirildiği ekolojik koşullara bağlı olarak değişebilmektedir.

Genel bir ilke olarak, depolamadaki sıcaklık, depolanan meyve veya sebzenin donma noktasının 1-2°C üstünde bulunur. Şu halde, soğukta depolamada ürün donmaz.

Dondurarak muhafaza ile soğukta depolamanın en önemli farklılığı bu şekildedir.

Borçka soğuk hava deposu, soğuk oda, soğutucu, sandviç panel, oluklu panel, düz panel, zemin paneli, soğuk oda kapısı, çarpma kapı, sürgülü kapı

BORÇKA SOĞUK HAVA DEPOSU

 

Türkiye’de 81 ile ve yurt dışına Soğuk Hava Deposu satış, montaj, servis ve yedek parça hizmeti sunan firmamız sektörün en çok tercih edilen firmaları arasında yer almaktadır.

 

Related Posts