En Uygun Fiyata Atık Depoları

Akkar Endüstriyel Soğutma firması olarak; Evsel Atık Depoları, Medikal Atık Depoları ve Tehlikeli Atık Depoları satış, montaj, servis ve yedek parça hizmeti sunan firmamız, istediğiniz ölçülerde atık Deposu imal ederek hizmetinize sunmaktadır.

Hastane ve benzeri yerlerin atık toplama alanı olarak dizayn edilen soğuk depolama alanıdır. Hijyenik şartlara ve ortam soğutma muhafazasına uygun olarak üretilen firmamız Adana Endüstiryel Soğutma, bilgi ve tecrübesi ile ihtiyaca özel soğutma sistemleri üretiminin yanı sıra, Çevre ve Şehircilik Bakanlığının belirlediği standartlarda farklı tip ve ölçülerde tıbbi, evsel, tehlikeli, geri dönüşüm atıkları, malzeme deposu gibi seçeneklerle hazırlanan özel üretim depoların satışını yapmakla birlikte aynı zamanda Atık depo yapımı konusunda Danışmanlık hizmeti de vermektedir.

ENDÜSTRİYEL SOĞUTMA HİZMETLERİMİZ

Hastaneler, tıp ve diyaliz merkezleri gibi sağlık kurumları ile birlikte atık depolama ihtiyacı duyan tüm sektör ve kuruluşlara Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yönetmeliklerine uygun anahtar teslim tıbbi, tehlikeli ve evsel atık Taşınabilir hazır sistem depo kurulumu yaparak güvenli ve hazır standartlar sunmaktadır. Atık Odası İçin Bizi arayın

Akkar Soğutma Firması olarak, işletmenize en uygun Atık Odasını uzman ekibimiz tespit ederek en kısa sürede montajını yaparak kullanımınıza sunuyoruz. Piyasanın en kaliteli malzemelerinden yaptığımız atık odaları uygun fiyat koşullarıyla hizmetinize sunuyoruz. Türkiye’nin her yerine hizmet veriyoruz.